--- CO JE AKTUÁLNÍHO NA ROZDĚLOVSKÉM KŮRU ---

Juniorská linie je již zcela samostatná a značnou měrou se podílí na zajištění liturgie, naopak nám starším ubývají síly, přesto nechceme se zpíváním skončit. Chceme se proto i nadále scházet a zpívat si pro radost. Rádi bychom, aby tuto radost nás sdílelo více, a proto zveme všechny, kteří rádi zpívají a měli by zájem si zazpívat, aby se k nám připojili a vytvořili s námi otevřené společenství církevního zpěvu. Naše motto by mohlo znít --- Zpěv a Boží chvála, a tak by tomu měla odpovídat i náplň našich hudebních setkání, tj zpívané modlitby, žalmy, písně Taizé a církevní skladby.

Setkání budou jednou za tři týdny a bude jen na vás, zda budete chodit pravidelně nebo jen občas.

První setkání bude 18. 9. 2023 v 19 hodin v učebně. Těšíme se na vás!