Svatý Otec – František

Arcibiskup pražský a primas český Jan Graubner

Kladenský vikariát

Doporučujeme

DONÁTOR – podpora nejen kněží v arcidiecézi

MISÁL

LITURGIE

Fotogalerie farnosti

rajce.net | místo pro vaše fotografie

Sbory zpívají pro Hospic - čtvrtek 4. 10.

Ve čtvrtek 4. října v 19 hodin jste srdečně zváni do kostela Nanebevzetí Panny Marie na náměstí Starosty Pavla na benefiční koncert duchovní hudby – Sbory zpívají pro Hospic. Koncert ve spolupráci s Arciděkanstvím Kladno pořádá Hospic knížete Václava, o.p.s., a vystoupí na něm sedm kladenských pěveckých souborů – od dětského sboru Sluníčko přes husitský sbor a chrámové sbory působící na Kladensku až po ženský pěvecký sbor Smetana, mužský sbor Smetana-Slovanka a Hornický pěvecký sbor. Večerem bude provázet Jan Polívka a dobrovolné vstupné je určené k podpoře na Kladensku nově vznikajícího domácího hospicu. V rámci programu vystoupí s několika písněmi také rozdělovský chrámový sbor. Srdečně vás na tuto akci zveme hned ze dvou důvodů: V první řadě je třeba připomenout, že koncerty takového rozsahu se běžně na Kladensku nepořádají; vždyť účinkovat bude na sto padesát zpěváků a zpěvaček. A za druhé – svou účastí a i drobným příspěvkem podpoříte dobrou a velmi potřebnou aktivitu, která v Kladně a jeho okolí doposud chyběla.

Plakátek ke stažení zde