Svatý Otec – František

Arcibiskup pražský a primas český Jan Graubner

Kladenský vikariát

Doporučujeme

DONÁTOR – podpora nejen kněží v arcidiecézi

MISÁL

LITURGIE

Fotogalerie farnosti

rajce.net | místo pro vaše fotografie

Pozvání z farnosti – Noc kostelů 2021 – pátek 28. 5.

Rozdělovský kostel sv. Václava se opět po roce otevře v rámci celostátní Noci Kostelů, a to v pátek 28. května 2021. Večer zahájíme mší svatou a mariánskou pobožností se zpívanými litaniemi k Panně Marii. Po bohoslužbě následuje program sestavený z bloků slova a hudby. Návštěvníci budou mít možnost si individuálně prohlédnout kostel i věž se zvony či zapálit svíčku s modlitbou za naše blízké, živé i zemřelé. V prostoru chrámu připravíme několik instalací k prohlédnutí a zamyšlení. Večer zakončíme společnou modlitbou s písněmi z Taizé. Program bude koncipován tak, aby vyhověl stávajícím epidemiologickým opatřením.

Plakátek ve formátu PDF