Svatý Otec – František

Arcibiskup pražský a primas český Jan Graubner

Kladenský vikariát

Doporučujeme

DONÁTOR – podpora nejen kněží v arcidiecézi

MISÁL

LITURGIE

Fotogalerie farnosti

rajce.net | místo pro vaše fotografie

Kavárna seniorů jede….

Na prázdniny 2021 jsme nabídli otevření prázdninové farní kavárny - každou středu dopoledne od 9,30 hodin, zatím bez konkrétního programu. Reagujeme tím na potřebu setkávání. Času využijeme k osobním rozhovorům a obnovení setkávání společenství. Budeme mít příležitost promyslet i další programy.

Přicházejte kteroukoli středu podle vašeho času a chuti setkávat se se známými tvářemi i mimo kostelní lavice, popovídat si, prostě pobýt. Čas středečního dopoledne je nám dán jako možnost k „znovu-rozjezdu“ našeho společenství. V případě pěkného počasí posedíme na zahradě, pokud bude pršet, tak v učebně.

Již jsme se sešli potřetí a „probrali jsme leccos“ – od poslání Světového dne prarodičů a seniorů, pomodlili jsme se modlitbu od papeže Františka k tomuto dnu, pozvali jsme na farní pouť do Tetína a Sv. Jana pod Skalou, sdělili jsme si všední starosti, trochu pocvičili mozek, poslechli jsme si něco z historie evropského kavárenství, i naplánovali na 8.9. sezení k opožděným významným životním výročím členů společenství z doby covidové, která musíme dohonit. Podle reakcí kavárna opravdu jede… Buďte vítáni i další. Helena Raifová

Snímky ze setkání zde